На засіданні Кабінету міністрів було схвалено законопроект «Про внутрішню торгівлю», в якому, зокрема, окремою статтею вперше визначено особливості роботи інтернет-магазинів.

Про це повідомили в Держкомпідприємництві.

Згідно з новою статтею підприємець повинен буде мати офісне приміщення, в якому він буде здійснювати оформлення та зберігання документів, пов’язаних з господарською діяльністю (у тому числі з купівлі-продажу товарів).

Також в комітеті повідомили, що підприємців зобов’яжуть надавати покупцям інформацію про їх найменування, місцезнаходження, відомості про державну реєстрацію, наявність патенту або ліцензії, товари та умови договору купівлі-продажу шляхом її розміщення в каталогах, буклетах, проспектах, інформаційних мережах, зокрема, мережі інтернет.

У комітеті зазначають, що даний законопроект знаходиться на доопрацюванні в Кабміні перед подачею на розгляд до Верховної ради.

Нагадаємо, що Держкомпідприємництва протягом року здійснювало роботу над законопроектом, в рамках якого проведено понад двадцять зустрічей з представниками громадськості.

Источник

Добавить комментарий